Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Turystyki

TUI GroupO firmie

TUI Group

Jubilerska 1/3

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Jako Specjalista ds. turystyki będziesz odpowiadać za bezpośrednią obsługę klienta w biurze TUI.

Nasze wymagania

  • Chcesz rozwijać swoją karierę u jednego z liderów rynku turystycznego?
  • Pasjonują Cię podróże i potrafisz swoją pasją zarażać innych?
  • Jesteś otwarta/y, kontaktowa/y i lubisz pracę z ludźmi?
  • Znasz techniki sprzedaży i potrafisz je skutecznie wykorzystać? (lub chcesz się ich nauczyć)
  • Wiesz gdzie leży Lanzarote, Kreta czy Majorka?
  • Potrafisz budować trwałe relacje z Klientem?
  • Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Mile widziane

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • pracę w niewielkich zespołach z fantastycznymi ludźmi
  • pracę w biurach podróży zlokalizowanych w największych centrach handlowych w Polsce
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna; możliwość korzystania z karty Multisport; dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

Specjalista ds. Turystyki, Jubilerska 1/3, Praga-Południe, Warszawa