Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. turystyki z językiem francuskim

Jan-Pol Incoming Tour Operator

  • Leona Misiołka 8, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Leona Misiołka 8

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie imprez turystycznych

  • sporządzenie kalkulacji i rozliczanie imprez

  • tworzenie oraz wysyłanie ofert do kontrahentów (B2B)

  • kontakt z podwykonawcami

  • reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach handlowych

  • utrzymywanie kontaktu telefonicznego, mailowego, wirtualnego ze stałymi kontrahentami i aktywne pozyskiwanie nowych

Nasze wymagania

  • biegle znasz język francuski

  • MASZ DOŚWIADCZENIE W BRANŻY TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ (warunek konieczny)

  • znasz język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym

  • jesteś samodzielny i pozytywnie nastawiony do działania

  • dobrze organizujesz swoją pracę

  • jesteś kreatywny i pomysłowy

  • potrafisz obsługiwać komputer (Word i Excel)

  • posiadasz zdolności negocjacyjne

Mile widziane

  • znajomość specyfiki pracy z klientami francuskimi

  • prawo jazdy kategorii B

  • znajomość innych języków obcych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na jasnych warunkach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazna atmosfera oraz młody, energiczny zespół

  • ciekawa i ambitna praca pełna wyzwań

  • możliwości rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

  • codzienny kontakt z językami obcymi

  • praca w rodzinnej firmie bez środowiska korporacyjnego

JAN-POL Incoming Tour Operator jest wiodącym organizatorem turystyki w segmencie obsługi klientów zagranicznych w Polsce, istniejemy na rynku od ponad 30 lat.

Przewiń do profilu firmy