Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. turystyki z językiem niemieckim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Jeśli chcesz chodzić do pracy z przyjemnością i wykorzystywać język niemiecki? zapraszamy do aplikowania! Poszukujemy dla naszego klienta organizatora turystyki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 38751
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

  • tworzenie nowych projektów turystycznych
  • przygotowywanie kalkulacji i rozliczeń imprez
  • sporządzanie oraz wysyłanie ofert do kontrahentów (B2B)
  • kontaktowanie się z podwykonawcami i negocjacje cen
  • reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach handlowych za granicą
  • utrzymywanie kontaktu ze stałymi kontrahentami i aktywne pozyskiwanie nowych

Oczekiwania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • trochę mniej biegła ale jednak bardzo dobra znajomość angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność, pomysłowość, nieszablonowe podejście do swojej pracy
  • samodzielność w działaniu
  • biegłość w obsłudze komputera (Word i Excel)
  • mile widziane będzie: prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w branży turystyki przyjazdowej

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz motywujące premie
  • ciekawa i ambitna praca pełna wyzwań
  • stałe poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia min. poznawanie bazy noclegowej w Polsce, restauracji oraz atrakcji turystycznych
  • możliwość wyjazdów zagranicznych i uczestnictwa w imprezach targowych
  • codzienny kontakt z językami obcymi
  • ponadto: praca w sercu Krakowa, w wesołym i zgranym zespole oraz szansa poznania różnic kulturowych ;-)
  • jeśli przeczytałeś/przeczytałaś ogłoszenie do końca i mówisz w obu językach koniecznie aplikuj!

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się