Ta oferta pracy jest nieaktualna od 617 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. turystyki z językiem niemieckim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Jeśli chcesz chodzić do pracy z przyjemnością i wykorzystywać język niemiecki? zapraszamy do aplikowania! Poszukujemy dla naszego klienta organizatora turystyki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: 38751
    Praca stała
    Lokalizacja: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie nowych projektów turystycznych
    • przygotowywanie kalkulacji i rozliczeń imprez
    • sporządzanie oraz wysyłanie ofert do kontrahentów (B2B)
    • kontaktowanie się z podwykonawcami i negocjacje cen
    • reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach handlowych za granicą
    • utrzymywanie kontaktu ze stałymi kontrahentami i aktywne pozyskiwanie nowych

    Oczekiwania:

    • biegła znajomość języka niemieckiego
    • trochę mniej biegła ale jednak bardzo dobra znajomość angielskiego
    • dobra organizacja pracy
    • kreatywność, pomysłowość, nieszablonowe podejście do swojej pracy
    • samodzielność w działaniu
    • biegłość w obsłudze komputera (Word i Excel)
    • mile widziane będzie: prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w branży turystyki przyjazdowej

    Oferta:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz motywujące premie
    • ciekawa i ambitna praca pełna wyzwań
    • stałe poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia min. poznawanie bazy noclegowej w Polsce, restauracji oraz atrakcji turystycznych
    • możliwość wyjazdów zagranicznych i uczestnictwa w imprezach targowych
    • codzienny kontakt z językami obcymi
    • ponadto: praca w sercu Krakowa, w wesołym i zgranym zespole oraz szansa poznania różnic kulturowych ;-)
    • jeśli przeczytałeś/przeczytałaś ogłoszenie do końca i mówisz w obu językach koniecznie aplikuj!

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)