Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Turystyki

BIURO PODRÓŻY ANDRZEJ GOŁDYKA

4 0004 500 brutto / mies.
  • Kupiecka 23, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kupiecka 23

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Do codziennych obowiązków należeć będą m.in.:

  • przygotowywanie oraz sprzedaż oferty TUI

  • agencyjna sprzedaż oferty innych firm np. Rainbow, Coral Travel etc.,

  • kompleksowa obsługa klienta (bezpośrednia, mailowa, telefoniczna),

  • wystawianie i koordynacja obiegu faktur, paragonów,

  • posprzedażowe wsparcie klienta

Nasze wymagania

  • Od kandydata oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole,

  • znajomości geografii świata i popularnych kierunków wakacyjnych,

  • znajomości obsługi MS Office oraz urządzeń biurowych,

  • wysokiej kultury osobistej, sumienności i zaangażowania,

  • chęci podejmowania nowych wyzwań i umiejętności odnajdywania się w nowych sytuacjach,

  • doświadczenie w pracy z klientem, czy też pasja do podróżowania będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • praca w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole,

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy,

  • liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje w kraju i za granicą,

  • wygodne miejsce pracy w samym sercu miasta,

  • wyjątkową niekorporacyjną atmosferę pracy,

O nas

Biuro Podróży TUI Andrzej Gołdyka od ponad 30 lat istnieje na rynku zielonogórskim. Jesteśmy biurem franczyzowym międzynarodowego koncernu turystycznego TUI . To lider na europejskim rynku turystycznym. Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani specjaliści spełniają wakacyjne marzenia klientów poprzez indywidualne podejście. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Turystyki