Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. tworzenia notek ikonograficznych

Polskie Wydawnictwo MuzyczneO firmie

Polskie Wydawnictwo Muzyczne

aleja Zygmunta Krasińskiego 11A

Kraków

Polskie Wydawnictwo Muzyczne – instytucja kultury
w związku z realizacją projektu „Digitalizacja zasobów będących w posiadaniu Polskiego Wydawnictwa Muzycznego – kontynuacja”
zatrudni:

specjalistę ds. tworzenia notek ikonograficznych

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie notek dotyczących zbiorów ikonograficznych zgodnie z wytycznymi projektowymi
  • współpraca z zespołem archiwistów oraz innymi działami w Wydawnictwie
  • koordynacja zadań związanych z tworzeniem notek o ikonach
  • współpraca w kwestiach merytorycznych z działem redakcji
  • wykonywanie korekt stworzonych opisów
  • umieszczanie w Repozytorium Materiałów Archiwalnych Polskiego Wydawnictwa Muzycznego stworzonych notek

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • wysokie kompetencje językowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • gotowość do poszerzania wiedzy w zakresie digitalizacji
  • swoboda w obsłudze MS Office
  • dokładność i skrupulatność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność – praca w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • współpracę w formie umowy o pracę
  • pracę w renomowanej instytucji kultury
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia
  • ciekawą i samodzielną pracę

Kontakt:

Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV za pomocą przycisku Aplikuj z umieszczeniem w temacie wiadomości: specjalista ds. tworzenia notek ikonograficznych + imię i nazwisko lub przesłanie pocztą na adres: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków w terminie do dnia 31.01.2021 roku.

Ogłoszenie archiwalne