Specjalista ds. tworzenia treści internetowych w języku hiszpańskim

SALES HR

umowa zlecenie
6 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowy startup rozszerzający swoją działalność na rynki hiszpańskie. Szukamy dla niego osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, redagowanie i planowanie treści do mediów społecznościowych,

  • Prowadzenie profili w social media (Facebook, Instagram, Linkedin),

  • Organizacja oraz prowadzeniem webinarów,

  • Monitorowanie trendów na rynku hiszpańskim,

  • Wdrażanie strategii contentowej, mającej na celu zwiększenie rozpoznawalności oraz sprzedaży LiveKid na rynku hiszpańskim,

  • Tłumaczenie oraz tworzeniem wszystkich niezbędnych treści w języku hiszpańskim,

  • Przygotowywanie case study z hiszpańskimi klientami, zbieraniem opinii oraz przeprowadzaniem wywiadów.

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz minimum rok doświadczenia w tworzeniu i promocji treści (blogi, webinaria) i zarządzaniu kanałami social media,

  • Płynnie posługujesz się językiem hiszpańskim - C1+/native,

  • Znajomość języka polskiego lub angielskiego do komunikacji wewnątrz zespołu,

  • Pisanie i redagowanie wszelkich rodzajów treści przychodzi Ci z łatwością, a co więcej - uwielbiasz to robić!

  • Z ciekawością śledzisz trendy odnośnie wykorzystania social media do pozyskiwania klientów, testujesz i wdrażasz skutecznie nowe pomysły.

  • Znasz potrzeby hiszpańskiego rynku i wiesz jak wykorzystać tę wiedzę :)

Pracodawca oferuje

  • Umowa zlecenie bądź B2B, stawka brutto od 6 000 do 10 000 PLN brutto w zależności od doświadczenia

  • Realne perspektywy rozwoju i udział w projekcie nr 1 na rynku,

  • Prace w postindustrialnym biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa

  • Płaską strukturę organizacyjną, dużą decyzyjność i realny wpływ na to jak wygląda firma, w której pracujesz,

  • Luźną atmosferę w biurze :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

SALES HR

Agencja rekrutacyjna SALES HR - rekrutujemy na co dzień najlepszych kandydatów do najciekawszych międzynarodowych korporacji oraz polskich firm na stanowiska, na które sami byśmy zaaplikowali.

Zapraszamy do składania swoich CV :)

Przewiń do profilu firmy