Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ubezpieczeń (Broker)

STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.O firmie

  • Sopot, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.

Rzemieślnicza 33

Sopot

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie warunków ubezpieczeń z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi;
  • Bieżąca obsługa ubezpieczeń Klientów;
  • Aktywne kreowanie i poszukiwanie ofert ubezpieczeń dla Klientów;
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Nasze wymagania

  • Wyższego wykształcenia;
  • Doświadczenia w obszarze ubezpieczeń, szczególnie w:
  • ubezpieczeniach majątkowych, dziale likwidacji szkód lub underwritingu;
  • Znajomości rynku ubezpieczeń;
  • Doświadczenia w zdobywaniu i budowaniu relacji z Klientami;
  • Znajomości MS Office oraz posiadania prawa jazdy kat. B;
  • Wysokiego poziomu zaangażowania i profesjonalizmu;
  • Dodatkowym atutem będzie zdany egzamin brokerski lub gotowość do uzyskania uprawnień brokerskich.

To oferujemy

  • Otwartość na pomysły i możliwość kreowania własnych rozwiązań;
  • Przyjazne środowisko i atmosferę pracy;
  • Pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wyjątkową atmosferę pracy;
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego, np. w kierunku tworzenia programów ubezpieczeniowych;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Abonament medyczny;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Odpowiedzialne, ekologiczne podejście i dbałość o środowisko;

STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi istnieje od 1998 roku. Od roku 2019 tworzymy Grupę MAK-STBU, największy podmiot brokerski z wyłącznie polskim kapitałem. Według rankingów branżowych rokrocznie znajdujemy się w trójce największych brokerów działających w kraju.

Skala naszej działalności to możliwości Twojego rozwoju i szansa na uczestnictwo w ekscytujących projektach. Obsługujemy ponad 1500 podmiotów z różnych branż polskiej gospodarki – również te największe notowane w Indeksie WIG 20.

Dlaczego Twoja praca będzie dla nas ważna?

Nasi pracownicy są kluczowi w budowaniu bezpieczeństwa Klientów, którzy nam zaufali. Tworzymy środowisko, w którym umiejętności interpersonalne są równie ważne co kompetencje ubezpieczeniowe. Pomożemy Ci rozwijać się w obydwu kategoriach.

Dołącz do nas jeśli chcesz zdobywać nową wiedzę o branży ubezpieczeń i wpływać na działalność firm, które chronimy w STBU.

RELACJE, JAKOŚĆ i KOOPERACJA to filary naszej firmy, Wyznaczają nam kierunek, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najlepszą ochronę i wysoki standard obsługi. To też hasła ważne w naszych kontaktach z Koleżankami i Kolegami.

Inspirujemy pracowników do współtworzenia naszej organizacji. Realizujemy plany rozwojowe oraz dzielimy się wiedzą. Skupiamy się na celach biznesowych, nie zapominamy jednak o ludziach i ich potrzebach. Wspieramy kreatywność pracowników. Zapewniamy przyjazną atmosferę w miejscu pracy, wsparcie merytoryczne i opiekę adaptacyjną, co sprawia, że… nie jest łatwo się z nami rozstać.

Dzięki skutecznemu programowi onboardingu szybko i sprawnie wdrażamy w obowiązki nowych pracowników (np. poprzez opiekę doświadczonych członków zespołu, co pozwala na stosowanie metody job shadowing).

Zapewniamy stabilność kariery, bezpieczeństwo finansowe i czas pracy dostosowany do życia rodzinnego, opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie urlopów wypoczynkowych.

Za sprawą dokładnych opisów stanowisk i wielopoziomowej struktury nie tyko zapewniamy czytelną ścieżkę kariery (stanowiska asystentów, młodszych oraz starszych specjalistów), ale też ciągłość pracy i zastępowalność.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.stbu.pl.

Specjalista ds. Ubezpieczeń (Broker), Rzemieślnicza 33, Sopot