Ta oferta pracy jest nieaktualna od 687 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ubezpieczeń

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 08.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Na rynku motoryzacyjnym jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Z pasją i sukcesami prowadzimy trzy salony:
    Lexus Katowice, Toyota Katowice oraz Toyota Częstochowa. Nasze osiągnięcia to nie tylko wyniki sprzedaży,
    ale i liczne nagrody potwierdzające najwyższą jakość obsługi oraz ponadprzeciętny poziom zadowolenia klientów. Na sukces salonów z zaangażowaniem pracuje ponad 200 pracowników – zespół ambitnych i doświadczonych specjalistów, efektywnie wykorzystujących potencjał marek, które oferujemy naszym klientom.

    Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

    SPECJALISTY DS. UBEZPIECZEŃ
    Miejsce pracy: Częstochowa

    Jeżeli:

    • posiadasz min. roczne doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, leasingów i kredytów,
    • zdałeś egzamin dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych,
    • posiadasz umiejętności handlowe potwierdzone wynikami pracy,
    • jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty,
    • umiejętnie zarządzasz swoim czasem pracy,
    • sprawnie posługujesz się aplikacjami komputerowymi w środowisku Windows,
    • posiadasz ważne prawo jazdy kategorii B

    … możesz być NAJLEPSZYM kandydatem do pracy w naszej Firmie!

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • efektywna sprzedaż ubezpieczeń, leasingów i kredytów w oparciu o wyznaczone cele,
    • aktywizacja dotychczasowych i pozyskiwanie nowych klientów,
    • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami,
    • bieżąca obsługa klientów zgodnie ze standardami firmowymi.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne warunki płacowe,
    • profesjonalny system szkoleń umożliwiających podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać poprzez przycisk APLIKUJ poniżej.

    SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.