Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ubezpieczeń flotowych

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance GroupO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Ocena ryzyka, przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych na podstawie otrzymywanych zapytań oraz zawieranie umów dotyczących ubezpieczenia flot pojazdów zgodnie ze strategią i wytycznymi underwritingowymi
  • Zarządzanie portfelem flotowych ryzyk komunikacyjnych
  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych w ramach współpracy z brokerami i agentami
  • Obsługa zawartych umów generalnych

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenie w underwritingu ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Umiejętność samodzielnej analizy ryzyka ubezpieczeniowego
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint i Excel)
  • Komunikatywność, terminowość, chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład Grupy VIG - jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Specjalista ds. ubezpieczeń flotowych, Szczecin