Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alfa Strategy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Alfa Strategy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Naruszewicza 6 lok. 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ubezpieczeń flotowych

Alfa Strategy Sp. z o.o.

Adama Naruszewicza 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa techniczna ubezpieczeń flotowych zawartych na podstawie Umów Generalnych,

  • Praca w systemie informatycznym Spółki

  • Prowadzenie zestawień flot klientów Spółki,

  • Doradztwo w zakresie ubezpieczeń flotowych dla klientów Spółki,

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie oferty produktowej zakładów ubezpieczeń dla ubezpieczeń komunikacyjnych (OC PPM, AC, NNW).

  • Doświadczenie w zakresie obsługi technicznej ubezpieczeń flotowych.

  • Wiedza w zakresie procedur likwidacyjnych szkód komunikacyjnych.

  • Uprawnienia do wykonywania czynności brokerskich (egzamin KNF) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość stabilnej pracy w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Sponsorowany pakiet ubezpieczenia medycznego oraz grupowego na życie

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Kancelaria Brokerska Alfa Strategy jest profesjonalnym brokerem ubezpieczeniowym z ugruntowaną pozycją na rynku, zajmującym się obsługą klientów instytucjonalnych z wielu branż gospodarki, w szczególności firm transportowych i spedycyjnych. Specjalista ds. ubezpieczeń flotowych

Przewiń do profilu firmy