Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ubezpieczeń i Likwidacji Szkód

Leasing Polski Sp. z o.o.O firmie

Leasing Polski Sp. z o.o.

Budowlanych 72

Matarnia

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta i pomoc w zakresie polis ubezpieczeniowych,
  • Wsparcie działu likwidacji w procesie szkodowym.

Nasze wymagania

  • 2 letniego doświadczenia w ubezpieczeniach (mile widziane w firmie leasingowej lub ubezpieczeniowej)
  • Rocznego doświadczenia w likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Dobrej, praktycznej znajomości komputera, w szczególności MS Office
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowania w wykonywana pracę
  • Umiejętności pracy w zespole, zdolności szybkiego uczenia się

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu podstaw rachunkowości

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia; udział w interesujących projektach
  • Pracę w przyjaznej, twórczej atmosferze
  • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, Ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość uczestniczenia w organizowanych w firmie szkoleniach językowych online
  • Możliwość udziału w projekcie Wolontariatu Pracowniczego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • Osoba zajmująca stanowisko odpowiedzialna będzie za pełną obsługę naszego Klienta w zakresie ubezpieczenia środków transportu.

Klikając przycisk „Aplikuj”, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Leasing Polski Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Budowlanych 72.

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: [email protected].

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i ewentualnie przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat.

5) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.

6) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Leasing Polski Sp. z o.o., firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu środków transportu.

Specjalista ds. Ubezpieczeń i Likwidacji Szkód, Budowlanych 72, Matarnia, Gdańsk