Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych

MJM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

MJM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przedstawianie zakresu oferowanych produktów;
  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych (połączenia wychodzące);
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą ubezpieczeń;
  • Obsługa klienta sprzedażowa oraz posprzedażowa według standardów firmy;
  • Bieżąca współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi;
  • Realizacja celów sprzedażowych;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej w dziale sprzedaży;
  • Systematyczność działań i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych i technik sprzedażowych;
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Wysoka kultura osobista;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja);
  • Benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty MultiSport);
  • Pracę w systemie hybrydowym;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

MJM Services Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się spółka o profilu agenta ubezpieczeniowego poszukuje kandydata/ki na stanowisko: Specjalista ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych.

Specjalista ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych, Franciszka Klimczaka 1, Wilanów, Warszawa