Specjalista ds. Ubezpieczeń

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 25.08.2017
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 24.09.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert dla Klientów korporacyjnych w zakresie ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, transportowych i technicznych
  • obsługa istniejącego portfela klientów i jego sukcesywne rozwijanie
  • budowanie relacji biznesowych z pośrednikami na terenie Katowic i województwa śląskiego
  • odpowiedzialność za realizację wyniku sprzedażowego
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy w branży ubezpieczeń korporacyjnych
  • bardzo dobrej znajomości rynku ubezpieczeń korporacyjnych w tym brokerów i agentów
  • znajomości produktów ubezpieczeń majątkowych/ OC/ technicznych/ transportowych oraz obowiązujących regulacji prawnych
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych
  • determinacji w realizacji wyznaczonego celu
Oferujemy:
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie ubezpieczeniowej
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • możliwość bezpłatnego skorzystania z nauki j. angielskiego

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się