Oferta pracy

Specjalista ds. ubezpieczeń na życie

NOTUS FINANSE S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych w dbałości o potrzeby Klienta

  • Budowanie relacji z Klientem

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych

  • Doświadczenie w sprzedaży własnej

  • Realizacji celów sprzedażowych

  • Wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

  • Praca stacjonarna w komfortowych biurach

  • Dostęp do szerokiej bazy naszych Klientów, przekazywanych za ich zgoda przez pośredników kredytowych

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Atrakcyjne oferty na ubezpieczenia na życie i majątkowe

  • Narzędzia pracy; laptop, telefon komórkowy

  • Wynagrodzenie od 50% APE

  • Wynagrodzenie płatne z góry od APE

  • Ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

  • Bardzo atrakcyjne konkursy sprzedażowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Adventure Team - zwiedzanie świata, konkursy sprzedażowe

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy