Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ubezpieczeń na życie

NOTUS FINANSE S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych w dbałości o potrzeby Klienta
  • Budowanie relacji z Klientem
  • Aktywne zarządzanie portfelem klientów
  • Realizacja planów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych
  • Doświadczenie w sprzedaży własnej
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Praca w komfortowej przestrzeni biurowej
  • Dostęp do szerokiej bazy naszych Klientów przekazywanych za ich zgodą przez pośredników kredytowych
  • Szeroką ofertę szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Atrakcyjne oferty na ubezpieczenia na życie i majątkowe
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Wynagrodzenie od 50% APE
  • Wynagrodzenie płatne z góry od APE
  • Ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • Bardzo atrakcyjne konkursy sprzedażowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Adventure Team - zwiedzanie świata, konkursy sprzedażowe

NOTUS FINANSE S.A.

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Specjalista ds. ubezpieczeń na życie, Lublin