Oferta pracy

Specjalista ds. Ubezpieczeń Odpowiedzialności Cywilnej

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

  • Wołoska 22A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Wołoska 22A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami, agentami i brokerami w zakresie oceny ryzyka i zawierania umów ubezpieczenia,

  • negocjowanie warunków umów ubezpieczenia,

  • przeprowadzanie lub udział w lustracjach miejsc ubezpieczenia w celu oceny ryzyka,

  • współudział w tworzeniu oferty Regionalnego Centrum Ubezpieczeń,

  • pozyskiwanie klientów (ubezpieczeń) bezpośrednio oraz przez pośredników ubezpieczeniowych,

  • aktywne uczestnictwo w działaniach akwizycyjnych i sprzedażowych Dyrektora Regionalnego Sprzedaży Ubezpieczeń Korporacyjnych (w tym: spotkania z klientami, brokerami),

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i pośrednikami ubezpieczeniowymi, pozyskiwanie nowych i utrzymanie dotychczasowych klientów oraz pośredników ubezpieczeniowych),

  • prowadzenie szkoleń produktowych,

  • podejmowanie działań w zakresie odnawiania umów ubezpieczeń,

  • obsługa techniczna umów ubezpieczeń: w szczególności rejestrowanie umów ubezpieczeń, sporządzanie aneksów, dokonywanie rozliczeń, prowadzenie dokumentacji,

  • sprawdzanie poprawności merytorycznej polis obsługiwanych przez Biuro Ubezpieczeń Korporacyjnych, wystawianych przez agentów,

  • udział w zakresie ustalania planów sprzedażowych i współpraca w tym zakresie z Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • wykształcenia średniego,

  • doświadczenia w sprzedaży i underwritingu ubezpieczeń korporacyjnych - minimum 2 lata,

  • znajomości rynku ubezpieczeń korporacyjnych,

  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office (word, excel).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów oraz pakiet sportowo-rekreacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

57% naszych pracowników, jest z nami powyżej 5 lat. Co to oznacza dla Ciebie? Masz szansę pracować w stabilnej firmie i rozwijać się razem z nami. Jakość obsługi Klienta, ma dla nas kluczową wartość. Nasi Klienci bardzo to doceniają. Sprawdź to osobiście i zachęcamy, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy