Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ubezpieczeń

Allianz PolskaO firmie

  • Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania handlowe
  • Prowadzenie rozmów i spotkań sprzedażowych z klientami
  • Badanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego
  • Budowanie, utrzymywanie trwałych relacji i opieka nad obecnymi klientami
  • Realizowanie realnego planu sprzedażowego
  • Udział w szkoleniach i warsztatach zawodowych z trenerami wewnętrznymi i ekspertami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie
  • Systematyczność działań i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność sprawnego zarządzania czasem pracy (to nasza codzienność!)
  • Doświadczenie w sprzedaży jest mile widziane, ale nie jest konieczne – wszystkiego Cię nauczymy
  • Gotowość na współpracę w oparciu o umowę B2B - aby rozwinąć swoją firmę, nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B – znacznie ułatwi Ci pracę

To oferujemy

  • Atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie (premię wdrożeniową, konkurencyjne rynkowo wsparcie finansowe przez pierwsze dwa lata, prowizje, dodatek paliwowy) – masz realny wpływ na wysokość dochodów
  • Analizę kompetencji i predyspozycji, na podstawie której otrzymasz indywidualny plan rozwoju
  • Jasną ścieżkę kariery – Ty decydujesz, którą z nich wybierzesz: możliwość rozwoju w kierunku sprzedażowym, menedżerskim lub trenerskim
  • Wsparcie menadżera, trenera oraz zespołu szkoleniowego na każdym etapie współpracy – zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę o ubezpieczeniach
  • Elastyczny czas pracy pozwalający na zachowanie work-life balance
  • Przyjazne środowisko pracy – nowoczesne narzędzia i systemy informatyczne
  • Wsparcie w otwarciu własnej działalności gospodarczej – wspólnie przejdziemy z Tobą przez cały proces
  • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, np. wycieczki zagraniczne

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet szkoleń
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Program poleceń
  • Pomoc finansowa w przypadku chorób i zdarzeń losowych

Allianz to przede wszystkim ludzie. Ludzie o wielkich sercach, pełni inicjatywy i zaangażowania, realizujący się zawodowo. Każdego dnia wspieramy ich rozwój i motywacje. Dbamy o to, aby współpraca z nami nadawała sens temu co robią na co dzień.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, bogata oferta oraz otwartość na potrzeby rynku ugruntowały silną pozycję Allianz jako lidera w branży.

Najbardziej zależy nam na tym, aby nasi klienci i partnerzy uznawali nas za godnych zaufania i czuli się z nami bezpiecznie. Działamy w siedemdziesięciu krajach świata oferując klientom ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe, fundusze inwestycyjne i produkty pozwalające oszczędzać na emeryturę. Zaufało nam już ponad 88 milionów klientów.

Polski rynek ma duży potencjał, dlatego w naszych strukturach sprzedaży jest miejsce dla nowych ekspertów. Zapraszamy do współpracy osoby nastawione na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji.

Specjalista ds. Ubezpieczeń, Piaseczno