Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ubezpieczeń

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Poznań Autoryzowany dealer samochodów marki Volkswagen
    poszukuje odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Zadania na Twoim stanowisku:

    • Realizacja realnych i wyważonych celów w zakresie sprzedaży ubezpieczeń
    • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
    • Obsługa klienta w salonie zgodnie ze standardami marki
    • Prowadzenie bazy klientów w CRM, planowanie i terminowa realizacja kontaktów
    • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientem
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Doświadczenia w branży ubezpieczeniowej
    • Bardzo dobrej znajomości zagadnień dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych
    • Wykształcenia średniego lub wyższego
    • Kultury osobistej dającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Zdecydowania na długofalową współpracę
    • Spostrzegawczości i zdolności komunikacyjnych

    Będąc Specjalistą ds. Ubezpieczeń otrzymasz:

    • Umowę o pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia
    • Wynagrodzenie podstawowe + premie zależne od wyników
    • Rozbudowaną ścieżkę szkoleniową
    • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
    Masz wyjątkową okazję przenieść swoje życie zawodowe na inny poziom.
    Obejmując stanowisko Specjalisty ds. Ubezpieczeń możesz cieszyć się ze stabilności zatrudnienia w marce Volkswagen, której niezachwiana pozycja daje poczucie bezpieczeństwa.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.