Specjalista ds. ubezpieczeń

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W NAU cenimy, że jesteś osobą kreatywną, otwartą i podchodzisz z pasją do osiągania wspólnych celów. Buduj z nami swoją przyszłość pełną wyzwań zostając częścią naszej organizacji!

Twój przyszły zakres obowiązków:

  • kalkulowanie oraz sprzedaż polis,
  • udzielanie informacji o produktach ubezpieczeniowych,
  • telefoniczna obsługa klienta zainteresowanego zawarciem umowy ubezpieczenia,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientem,
  • administrowanie elektronicznej i papierowej dokumentacji ubezpieczeniowej,
  • sprzedaż produktów własnych pracodawcy.

Nasze oczekiwania:

  • dysponujesz wiedzą z zakresu ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych,
  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń (mile widziane doświadczenie w multiagencji),
  • bardzo dobrze znasz MS Office (w szczególności Excel, Word)
  • jesteś osobą komunikatywną, otwartą oraz łatwo nawiązujesz kontakty,
  • cechujesz się dużą odpowiedzialnością i sumiennością.

Czekamy na Twoje CV! :)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy