Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ubezpieczeń

Wagas S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wagas S.A.

Świętojerska 5

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa programów gwarancyjnych i ubezpieczeniowych,
  • Weryfikacja raportów sprzedażowych,
  • Monitorowanie poprawności zawartych ubezpieczeń,
  • Śledzenie płatności za polisy,
  • Aktualizacja dokumentacji dot. zawartych polis,
  • Rozliczanie zwrotów składek,
  • Kontakt z dealerami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office – Word, Excel),
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów,
  • Rzetelność, sumienność i zaradności w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność,
  • Doświadczenie w pracy w dziedzinie ubezpieczeń bardzo mile widziane.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet szkoleń umożliwiających rozwój kompetencji,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, działająca na rynku polskim w branży motoryzacyjno-ubezpieczeniowej od 2003 r. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy świetne wyniki, oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Specjalista ds. Ubezpieczeń, Świętojerska 5, Warszawa