Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ubezpieczeń

Agropolisa Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozmowy z aktualnymi Klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi na etapie przygotowywania ofert ubezpieczeniowych,

  • odnawianie umów ubezpieczeniowych i obsługa posprzedażowa polis,

  • zapewnienie terminowego i jakościowego przygotowania dokumentacji ubezpieczeniowej,

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta oraz budowanie długoterminowej relacji opartej na zaufaniu,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,

  • licencja agenta ubezpieczeniowego – wymagane,

  • znajomość rynku ubezpieczeniowego,

  • doświadczenie w budowaniu długofalowych relacji,

  • minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe,

  • umiejętność organizacji własnej pracy,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę (stałe wynagrodzenie) lub własną działalność,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • rozsądne godziny pracy,

  • miłą atmosferę i wsparcie, kiedy tylko będziesz go potrzebował.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

W związku z rozwojem multiagencji ubezpieczeniowej Agropolisa, poszukujemy osoby lubiącej pracę z ludźmi i gotowej na nowe wyzwania :)

Przewiń do profilu firmy