Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ubezpieczeń

Polskie Linie Lotnicze LOTO firmie

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z instytucjami ubezpieczeniowymi
  • Udział w procesie zawierania umów ubezpieczeń
  • Monitorowanie zawartych umów ubezpieczeń
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu Spółki
  • Analiza rynku ubezpieczeniowego

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku ubezpieczeń krajowych i międzynarodowych
  • Doświadczenia w negocjacji umów z ubezpieczycielami i brokerami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, posługiwanie się Excelem w stopniu biegłym
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży
  • Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u
  • Współpracę w ramach atrakcyjnego kontraktu B2B
  • Miłą atmosferę pracy

Specjalista ds. ubezpieczeń, Komitetu Obrony Robotników 43, Włochy, Warszawa