Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ubezpieczeń

Arrant Sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i negocjowanie ofert w zakresie ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych dla klientów segmentu korporacyjnego

  • Wsparcie agentów w procesie sprzedaży

  • Współpraca z Regionalnymi Dyrektorami oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

  • Współtworzenie i przygotowywanie materiałów wspomagających sprzedaż wśród Agentów

  • Udział w zespołach projektowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego lub średniego z planami kontynuacji nauki

  • Znajomości rynku ubezpieczeń oraz produktów ubezpieczeniowych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Program szkoleń specjalistycznych

  • Pakiet świadczeń (prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy)

  • Możliwość rozwoju w renomowanej i stabilnej firmie

  • Przyjemną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk „aplikuj”.

ARRANT Sp. z o.o. to jedna z największych i najprężniej rozwijających się Multiagencji Ubezpieczeniowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy