Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ubezpieczeń

Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Prowadzenie i koordynacja działań w punkcie sprzedaży

  • Profesjonalna obsługa i doradztwo w zakresie ubezpieczeń

  • Budowanie wizerunku firmy na rynku i długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Jeśli chcesz nauczyć się nowego zawodu - nauczymy Cię wszystkiego od podstaw - potrzebna jest tylko Twoja gotowość do nauki i dobre nastawienie i chęć do pracy

  • Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, chcesz się dalej rozwijać - będziemy dla Ciebie ciekawym miejscem z pełnym wsparciem merytorycznym

  • Potrzebne tylko:

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów

  • Operatywność, umiejętności argumentowania

  • Biegłość w obsłudze komputera

  • Orientacja na realizację celów osobistych i biznesowych

  • Minimum wykształcenie średnie

Mile widziane

  • Dobra znajomość technik sprzedażowych będzie dużym atutem

  • Doświadczenie w sprzedaży i przygotowywaniu kalkulacji ubezpieczeń - mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjny system wynagradzania – stałą część wynagrodzenia oraz prowizję uzależnioną od realizacji celów sprzedażowych

  • Bogaty program profesjonalnych szkoleń cennych na rynku ubezpieczeniowym

  • Stałą pomoc i wsparcie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla pracownika

  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń oraz opieki medycznej dla członków rodziny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Superpolisa Ubezpieczenia to najszybciej rozwijający się pośrednik ubezpieczeniowy w Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, jesteśmy wiarygodną multiagencją, służącą swoim klientom profesjonalnym i merytorycznym doradztwem w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, a także na życie i zdrowie. Charakteryzują nas nowoczesne rozwiązania informatyczne. Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i konkurencyjności produktów.

Inwestujemy w ludzi – ich rozwój i szkolenia.

Więcej o nas możecie przeczytać na stronie: www.superpolisa.pl

Przewiń do profilu firmy