Oferta pracy

Specjalista ds. układów pomiarowo-rozliczeniowych

TAURON Dystrybucja Spółka AkcyjnaO firmie

TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna

Kryształowa 1/3

Tarnów

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twoje zadania

  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji standardów dla układów pomiarowych oraz standardów obsługi technicznej
  • Udział w testowaniu oraz wdrażanie nowych technologii w zakresie układów pomiarowych
  • Dostarczanie danych wsadowych do planu inwestycyjnego w zakresie układów pomiarowych
  • Opracowywanie planów wymian legalizacyjnych i prac eksploatacyjnych w układach pomiarowych energii elektrycznej
  • Rozpatrywanie odwołań od reklamacji realizowanych przez TDP
  • Monitorowanie poziomu zapasów aparatury pomiarowej i plomb
  • Weryfikowanie poprawności danych technicznych w systemach obsługi technicznej
  • Prowadzenie ewidencji majątkowej oraz rozliczanie na majątek nowej aparatury pomiarowej
  • Przygotowywanie statystyk występowania usterek w układach pomiarowych
  • Udział w utrzymaniu, modyfikowaniu oraz rozwoju systemów obsługi technicznej
  • Sprawdzanie dokumentacji technicznej w zakresie budowy nowych i modernizacji istniejących układów pomiarowych energii elektrycznej w Oddziale oraz sporządzanie uzgodnień
  • Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Kogo szukamy

  • Wykształcenie średnie, kierunek techniczny
  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze pomiarów
  • Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe, kierunek techniczny
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze pomiarów
  • Świadectwo kwalifikacyjne "D"
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer kontaktowy 14 631 13 29

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem https://www.tauron-dystrybucja.pl/rodo-klauzula-rekrutacja-td

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Spółka: TAURON Dystrybucja S.A.

Lokalizacja: Tarnów

Nr ref: TD/2020/10/36

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy