Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. umawiania bezpłatnych wizyt na bezpłatne badania i zabiegi rehabilitacyjne

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cmsf Sp. z o.o.

    Poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. umawia bezpłatnych wizyt na bezpłatne badania i zabiegi rehabilitacyjne.

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • telefoniczna kompleksowa obsługa Pacjenta zgodnie z przyjętymi standardami
    • dokonywanie rezerwacji i rejestracji wizyt na bezpłatne badania i zabiegi rehabilitacyjne
    • udzielanie informacji, odwoływanie i przekładanie wizyt w kalendarzu
    • zapewnienie sprawnego przepływu informacji w biurze

    Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze Klienta
    • miłej aparycji, wysokiej kultury osobistej, samodyscypliny
    • obsługa systemów informatycznych
    • współpraca z zespołem medycznych i działem handlowym
    • gotowości do pracy w systemie 8- godzinnym pon-pt 9:00-17:00
    • praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    • wynagrodzenie stałe przy przepracowaniu 160 godzin wychodzi 2080 zł netto + wysokie premie (zarobki wahają się pomiędzy 2700 a 4000 zł netto)
    • realne możliwości rozwoju zawodowego
    • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe z wiedzy o naszych usługach medycznych
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku (telefon, komputer)
    • liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (wycieczki zagraniczne)
    • wyjazdy integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.