Oferta pracy

Specjalista ds. umów budowlanych

FAKTORIA SP Z O.O.O firmie

FAKTORIA SP Z O.O.

Dulęby 5

Katowice

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma budowlana zajmująca się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych na terenie Śląska poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. umów budowlanych.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie umów o roboty budowlane, negocjacje z podwykonawcami
  • Pisanie zleceń na roboty budowlane
  • Prowadzenie rejestru, kompletowanie oraz archiwizowanie dokumentacji
  • Bieżący kontakt z podwykonawcami
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Przygotowanie raportów i zestawień z obszaru wykonywanej pracy
  • Wsparcie budowy w pozyskiwaniu nowych podwykonawców

Wymagania

  • Znajomość rynku usług budowlanych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Prawo, Administracja
  • Praktyczna umiejętność pisania tekstów prawnych w szczególności umów o roboty budowlane
  • Wskazanie obszarów ryzyk w umowach i kreatywne podejście do rozwiązania problemów
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, inicjatywa
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Parking
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy