Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. umów - Dział Prawny

"SARINŻ" sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie, negocjacje, weryfikacja umów z podwykonawcami, dostawcami, usługodawcami oraz pozostałymi podmiotami trzecimi w ramach realizacji kontraktów infrastrukturalnych prowadzonych przez Spółkę,

  • ustalenie i analiza stanu faktycznego oraz prawnego, proponowanie potencjalnych rozwiązań, przewidywanie ryzyka poszczególnych rozwiązań, uzgadnianie stanowiska Spółki z uwzględnieniem i zastosowaniem odpowiednich podstaw prawnych w zakresie tworzonych umów, oświadczeń, pism,

  • sporządzanie projektów dokumentów, pełnomocnictw, oświadczeń, porozumień, pism w zakresie zleconym przez bezpośredniego przełożonego,

  • opracowywanie regulacji związanych z bieżącą działalnością Spółki,

  • opracowywanie dokumentów związanych z ochroną danych osobowych (RODO),

  • bieżące świadczenie doradztwa pracownikom Spółki w formie konsultacji ustnych i pisemnych stanowisk w szczególności w zakresie przepisów prawa w tym: prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa zamówień publicznych, ustawy o dostępie do informacji publicznej, rozporządzenia RODO, warunków kontraktowych FIDIC (czerwona i żółta księga),

  • generowanie, uzupełnianie i kompletowanie dokumentacji umownej, w tym załączników i oświadczeń,

  • koordynowanie procesu podpisywania umów,

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji prawnej wewnętrznej i zewnętrznej,

  • Sprawowanie kontroli nad dokumentacją formalno-prawną dotyczącą prowadzonych kontraktów,

  • przygotowywanie projektów roszczeń oraz wystąpień formalnych w ramach prowadzonej inwestycji, w tym w oparciu o warunki kontraktowe FIDIC.

Nasze wymagania

  • doświadczenia zawodowego w obsłudze podmiotów gospodarczych na podobnym stanowisku,

  • biegłej znajomości zasad tworzenia umów, w tym kwestii rozkładu odpowiedzialności, przepisów regulujących kwestie odpowiedzialności kontraktowej,

  • znajomości prawa cywilnego, budowlanego, kodeksu postępowania administracyjnego, prawa zamówień publicznych, przepisów RODO,

  • znajomości warunków kontraktowych FIDIC (żółta i czerwona księga),

  • doświadczenia w negocjacjach biznesowych w zakresie kontraktowym,

  • wiedza w zakresie regulacji prawnych w obszarze odpowiedzialności kontraktowej i zobowiązaniowej,

  • praktycznej znajomości MS Office,

  • odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki oraz wychodzenie z inicjatywą w obszarze powierzonych,

  • prawa jazdy kat. B,

  • samodzielności oraz inicjatywy w realizowaniu powierzonych zadań,

  • dyspozycyjności, rzetelności w działaniu,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość podniesienia własnych kwalifikacji w obszarze wykonywanej pracy.

  • Możliwość współpracy w oparciu o rozliczenie FV.

  • Pracę w doświadczonym zespole przy realizacji licznych ciekawych projektów.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Praca w pełnym bądź częściowym wymiarze czasu pracy.

O nas

SARINŻ Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z 8-letnim doświadczeniem zajmującym się przebudową i rewitalizacją obiektów inżynieryjnych. W ramach świadczonych przez nas usług z sektora infrastruktury drogowo - kolejowej zajmujemy się profesjonalną modernizacją wiaduktów, mostów, przepustów, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, estakad, murów oporowych oraz wielu innych przedsięwzięć inwestycyjnych. Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.