Oferta pracy

Specjalista ds. umów

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Inżyniera Jana Śmidowicza 48

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne tworzenie umów z firmami współpracującymi (kooperacja)

  • uzgadnianie warunków umów oraz prowadzenie negocjacji handlowych

  • bieżąca współpraca z działem prawnym w zakresie przygotowywania i opiniowania umów

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji

  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby zarządcze

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w zakresie sporządzania umów i przygotowywania analiz)

  • bardzo dobra obsługa MS Office

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym

  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

PGZ Stocznia  Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Przewiń do profilu firmy