Specjalista ds. Umów i Rozliczeń

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 03.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WIELKOPOLSKI FUNDUSZ ROZWOJU SPÓŁKA Z O.O.

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Liczba etatów: 1

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z kontrahentami Spółki z zachowaniem wysokiego poziomu komunikacji
    • kompleksowa weryfikacja wniosków o wypłatę transz, w tym sprawdzanie: kwalifikowalności poniesionych wydatków oraz sposobu ich dokumentowania przez odbiorcę wsparcia
    • weryfikacja dokumentów (w tym finansowych) przedłożonych przez odbiorców wsparcia
    • przygotowywanie dokumentów związanych z realizowanymi projektami, w tym dotyczących instrumentów finansowych
    • bieżąca obsługa zawartych umów z odbiorcami wsparcia
    • wspieranie procesów kontroli w odniesieniu do umów z odbiorcami wsparcia
    • udział w procesie wyboru odbiorców wsparcia oferowanego przez Spółkę
    • monitorowanie zmian w przepisach prawa oraz inicjowanie działań zmierzających do dostosowania działalności Spółki oraz wdrażanych projektów do zmian w otoczeniu prawnym
    • koordynacja i zapewnienie prawidłowej realizacji umów, w tym obsługa systemu informatycznego
    • przygotowywanie kompleksowych zestawień, opracowań oraz prognoz w zakresie realizacji umów
    • przygotowywanie wytycznych oraz wiążących interpretacji dla współpracujących instytucji oraz kontrahentów Spółki związanych z realizowanymi projektami
    • pomoc w przygotowywaniu regulaminów i procedur wewnętrznych Spółki
    • współpraca z instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie instrumentów finansowych oraz ośrodkami badawczymi, właściwymi organami samorządowymi i rządowymi

    Wymagania niezbędne:

    • wykształcenie wyższe
    • 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętność weryfikacji i analizowania dokumentów finansowo-księgowych
    • znajomość zagadnień prawno-finansowych, aktów krajowych i unijnych, wytycznych, jak również innych dokumentów dotyczących okresów programowania 2007-2013 i 2014-2020 oraz instrumentów finansowych,
    • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
    • dokładność i sumienność w działaniu
    • dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
    • swoboda wyrażania myśli w formie ustnej i pisemnej
    • umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność
    • zdolności analityczne

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w księgowości
    • wiedza z zakresu Prawa zamówień publicznych oraz stosowania zasady konkurencyjności

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w centrum Poznania w nowoczesnym biurze klasy A
    • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy i umiejętności
    • odpowiedzialną pracę na ciekawym i rozwojowym stanowisku
    • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

    Wymagane dokumenty:

    • podpisane CV i list motywacyjny
    • własnoręcznie podpisane przez kandydata oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szyperskiej 14 zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)  oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
      (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)”.
    • własnoręcznie podpisane przez kandydata oświadczenie: ,,Zgadzam się na przetwarzanie przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szyperskiej 14  danych osobowych zawartych
      w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”

    Aplikacje należy składać w terminie do: 17 grudnia 2018 r. z oznaczonym nr ogłoszenia 27/2018

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dodatkowe informacje:

    • w Wielkopolskim Funduszu Rozwoju sp. z o.o. w Poznaniu w miesiącu poprzedzającym datę publikacji ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, był niższy niż 6%. Spółka prowadzi politykę zatrudnienia zgodnie z ustawą o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych;
    • aplikacje otrzymane po terminie (decyduje data wpływu do siedziby Spółki) lub niezawierające numeru ogłoszenia nie będą rozpatrywane;
    • kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania formalne;
    • kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu rekrutacji, zostaną powiadomieni o terminie spotkania
      i metodzie rekrutacji (test wiedzy lub rozmowa kwalifikacyjna);
    • informacje o rozstrzygnięciu naboru będą umieszczone na stronie internetowej BIP bip.wfr.org.pl
    • informujemy, że dane osobowe kandydatów wybranych do kolejnego etapu rekrutacji są przechowywane
      w Spółce przez okres czterech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osób, które nie zostały zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną będą usuwane niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

    • informujemy, że Administratorem danych jest Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szyperskiej 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem e-mail [email protected];
    • dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału
      w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe jak np. wizerunek kandydata są przetwarzane na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, która została wyrażona w ramach wysłanego zgłoszenia rekrutacyjnego. Podanie pozostałych danych osobowych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    • ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania
      ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia zawartych danych do innego administratora. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    • dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzane są w celu prowadzenia rekrutacji
      na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie danych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam realizowanie procesu rekrutacji.
    • dane osobowe nie są przetwarzane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    • w przypadku pytań można się z nami skontaktować pod adresem e-mail [email protected] lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem [email protected].
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.