Oferta pracy

Specjalista ds. Umów i Rozliczeń

Warbud S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola zgodności kosztów umownych z rzeczywistymi na realizowanych inwestycjach,

  • egzekwowanie warunków umownych od dostawców deskowań,

  • przygotowanie umów, aneksów i negocjacje zapisów,

  • przygotowywanie zestawień, raportów materiałowych,

  • współpraca z budowami w zakresie bieżącego informowania o stanie ilościowym posiadanego sprzętu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane administracyjne, ekonomiczne, budowlane),

  • bardzo dobra znajomość programu Excel,

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność, mile widziane zdolności negocjacyjne,

  • zaangażowanie oraz staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • doświadczenie przy zawieraniu i rozliczaniu umów.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

Warbud S.A.

Warbud S.A. to "Solidny Pracodawca" roku 2021, a także jeden z 4 najlepszych pracodawców polskiego rynku budownictwa wg Forbesa.

Dziękujemy za ten wybór!!!

Od blisko 30 lat - czy na wiadukcie, czy na 150 metrze wieżowca, a nawet 20 metrów poniżej terenu - inżynieria jest naszą pasją. BIM na budowach? - to nie nowość, dziś 4D to już dla nas za mało.

Dbamy o twoje bezpieczeństwo, rozwój i wyzwania. Z nami żaden dzień nie jest taki sam.

Poszukujemy ludzi z pasją, pomysłami, z determinacją do ich realizacji. Tych, którzy biorą odpowiedzialność za rozwój własny, zespołu i firmy. Ścieżki kariery budujemy wspólnie, w ramach teamów, specjalizacji ale i poprzez rekrutację wewnętrzną w zupełnie nowych dla Ciebie obszarach.

Jeśli te wartości są Ci bliskie, czekamy na Ciebie.

1400 koleżanek i kolegów z Warbud S.A.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV (poprzez przycisk Aplikuj) w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. SPEC/DIP/WAW/04/2021