Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. umów i windykacji

TRUSTED SHOPS POLAND SP. Z O.O.

6 0007 500 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami w sprawach związanych z rozliczeniami i dokumentami (umowy B2B, głównie małe i średnie przedsiębiorstwa)

  • Utrzymanie niskiego poziomu wypowiedzeń – praca na targetach

  • Obsługa umów zawieranych z klientami (akceptacja, zmiany, wypowiedzenia)

  • Przygotowanie dokumentów dla klientów (cesje, przystąpienia)

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Dbanie o prawidłowy przepływ zleceń od klientów i współpracowników

  • Praca w systemie Salesforce i Zuora

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w telefonicznej, miękkiej windykacji

  • Umiesz analizować dokumenty oraz historię rachunku

  • Posiadasz motywację do osiągania celów – Twoje wynagrodzenie jest uzależnione od realizacji targetów windykacyjnych

  • Jesteś osobą proaktywną i umiesz budować pozytywne relacje z Klientami

  • Komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie na poziomie min. B2 (warunek konieczny)

  • Dodatkowym atutem jest znajomość branży e-commerce

To oferujemy

  • Umowę o pracę i 28 dni urlopu

  • Pracę zdalną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne

  • Karta FitProfit, program dbania o zdrowie Health Pass

  • Przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • międzynarodowe środowisko

  • 28 dni płatnego urlopu

Trusted Shops oferuje rozwiązania budujące zaufanie w sieci. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w e-commerce i wizja rozwijania tej branży na wielu płaszczyznach: prawnej, technologicznej i marketingowej.

Więcej o nas: https://www.trustedshops.pl/

Posiadasz doświadczenie w miękkiej windykacji? Pragniesz wesprzeć nasz dział Obsługi Klienta? Chcesz wnieść do naszego zespołu swoje doświadczenie i pasję do pracy w branży e-commerce?

Być może szukamy właśnie Ciebie! :)

Przewiń do profilu firmy