Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. umów i windykacji

TRUSTED SHOPS POLAND SP. Z O.O.O firmie

6 000–7 500
brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami w sprawach związanych z rozliczeniami i dokumentami (umowy B2B, głównie małe i średnie przedsiębiorstwa)
  • Utrzymanie niskiego poziomu wypowiedzeń – praca na targetach
  • Obsługa umów zawieranych z klientami (akceptacja, zmiany, wypowiedzenia)
  • Przygotowanie dokumentów dla klientów (cesje, przystąpienia)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Dbanie o prawidłowy przepływ zleceń od klientów i współpracowników
  • Praca w systemie Salesforce i Zuora

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w telefonicznej, miękkiej windykacji
  • Umiesz analizować dokumenty oraz historię rachunku
  • Posiadasz motywację do osiągania celów – Twoje wynagrodzenie jest uzależnione od realizacji targetów windykacyjnych
  • Jesteś osobą proaktywną i umiesz budować pozytywne relacje z Klientami
  • Komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie na poziomie min. B2 (warunek konieczny)
  • Dodatkowym atutem jest znajomość branży e-commerce

To oferujemy

  • Umowę o pracę i 28 dni urlopu
  • Pracę zdalną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • Karta FitProfit, program dbania o zdrowie Health Pass
  • Przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • międzynarodowe środowisko
  • 28 dni płatnego urlopu

TRUSTED SHOPS POLAND SP. Z O.O.

Trusted Shops oferuje rozwiązania budujące zaufanie w sieci. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w e-commerce i wizja rozwijania tej branży na wielu płaszczyznach: prawnej, technologicznej i marketingowej.

Więcej o nas: https://www.trustedshops.pl/

Posiadasz doświadczenie w miękkiej windykacji? Pragniesz wesprzeć nasz dział Obsługi Klienta? Chcesz wnieść do naszego zespołu swoje doświadczenie i pasję do pracy w branży e-commerce?

Być może szukamy właśnie Ciebie! :)

Specjalista ds. umów i windykacji, warmińsko-mazurskie