Specjalista ds. umów i współpracy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy posiadającej w Trójmieście nowoczesne centrum usług wspólnych, poszukujemy specjalistę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    SUW/18

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie płynności usług zarządzania łańcuchem dostaw,
    • Aktualizacja danych w systemie odnośnie warunków współpracy z Klientami,
    • Monitorowanie informacji i zgodności zapisów w umowach,
    • Negocjacja warunków handlowych z Klientami,
    • Aktywna współpraca z kontrahentami oraz dbanie o relacje z nimi.

    Oczekujemy:

    • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w logistyce i/ lub SCM,
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2/ C1),
    • Dobrej znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw,
    • Wysokiego nastawienia na realizację wyznaczonych zadań,
    • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych umożliwiających swobodną pracę w zespole,
    • Biegłej obsługi programu MS Excel,
    • Doświadczenia w obsłudze systemu ERP – preferowany Oracle.

    Oferujemy kandydatom:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która oferuje prace w nowoczesnym biurze,
    • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na stanowisku,
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego (poprzez liczne szkolenia),
    • Bardzo bogaty pakiet benefitów pozapłacowych oraz szkoleń wewnętrznych,
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pakiet rekolacyjny dla pracowników chcących się relokować do Trójmiasta,
    • Pracę w młodym i energicznym zespole nastawionym na realizację wyznaczonych celów,
    • Możliwość rozwijania umiejętności językowych poprzez codzienną pracę w środowisku międzynarodowym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl