Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. umów kontraktowych w dziale personalnym

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluO firmie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu

aleja Wincentego Witosa 26

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie ofert oraz organizowanie konkursów na świadczenia usług zdrowotnych,

  • Przeprowadzanie procedury zawierania umów,

  • Weryfikacja danych rozliczeniowych,

  • Monitorowanie obowiązujących terminów,

  • Tworzenie analiz i raportów,

  • Rejestracja umów kontraktowych w dedykowanym systemie komputerowym.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby zaangażowanej, sprawnie adaptującej się do zmian w przepisach prawa, służącej pomocą personelowi szpitala, która spełnia poniższe kryteria:

• Wykształcenie wyższe - mile widziane: prawnicze, administracyjne, rachunkowe,

• Skrupulatność, komunikatywność, umiejętności organizacyjne,

• Obsługa pakietu Microsoft Office (zwłaszcza MS Excel),

• Wskazane min. 2-letnie doświadczenie w pracy w jednostkach służby zdrowia,

• Znajomość m.in. ustawy o działalności leczniczej,

• Gotowość do bieżącego aktualizowania stanu wiedzy.

To oferujemy

  • Pracę w zakładzie o stabilnej sytuacji w zatrudnieniu,

  • Pracę w największym szpitalu w województwie, o dynamice zmian,

  • Szerokie pole możliwości rozwoju własnego,

  • Pakiet socjalny.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu realizuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z całego kraju. Jesteśmy największym szpitalem w województwie, z własnym całodobowym lądowiskiem dla helikopterów medycznych. Stale rozszerzamy swą działalność, stąd rosnące zapotrzebowanie na personel. Nasz szpital niesie pomoc wielu potrzebującym, w wielu obszarach medycyny. Ofiarujemy swym pacjentom interdyscyplinarną opiekę, natomiast pracownikom - szeroki wachlarz możliwości rozwoju kompetencji zawodowych.

Zachęcamy do nawiązania współpracy osoby, które są chętne i gotowe do podjęcia nowych wyzwań w służbie zdrowia - we współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Opolu.

Przewiń do profilu firmy