Oferta pracy

Specjalista ds. umów

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie zapisów umów zawieranych z dostawcami, usługodawcami oraz podwykonawcami,
  • Zabezpieczenie umów od strony formalno-prawnej,
  • Przygotowywanie korespondencji z podwykonawcami,
  • Bieżąca weryfikacja zgodności zapisów umów z warunkami kontraktu zawartego pomiędzy generalnym wykonawcą a Zamawiającym,
  • Rejestracja umów w systemie informatycznym,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej procesu zawierania umów oraz korespondencji z podwykonawcami w trakcie realizacji Umów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Prawo,
  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • Znajomość prawa budowlanego, cywilnego oraz zamówień publicznych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Opieka medyczna po ukończeniu 1 roku współpracy,
  • Multisport,
  • Dodatkowe szkolenia,
  • Eventy okolicznościowe związane ze świętami polskimi i tureckimi,
  • Owocowe dni.
Consent for Future Recruitment:

I consent to the processing by Gülermak Agır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş., Gülermak Sp. z o. o., Mosty Łódź S.A. GLM Kraków Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. GP Mosty Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.  spółka cywilna, AGP Metro Polska, GLM Tramwaj Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. of my personal data included in the recruitment application for the purposes of future recruitment.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy