Oferta pracy

Specjalista ds. umów

SOFTFORYOU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Grunwaldzka 1
    Leszno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

SOFTFORYOU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Grunwaldzka 1

Leszno

Firma SoftForYou od ponad 12 lat zajmuje się tworzeniem i sprzedażą systemów informatycznych dla firm z sektora farmaceutycznego, medycznego oraz dla wszystkich tych branż, w których niezbędny jest niezawodny system zarządzania

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja oraz archiwizacja dokumentów
  • obsługa klienta w zakresie tworzenia oraz edycji umów między stronami
  • kontrola spływu dokumentów
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień
  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów

Wymagania:

  • minimum 2- letnie doświadczenie w pracy biurowej
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą umów lub archiwizacją dokumentów
  • biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • dobra znajomość programu Outlook, Word oraz Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność
  • skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną w biurze w Lesznie
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia i kompetencji
  • dostęp do nowoczesnych technologii IT
  • czytelny zakres obowiązków
  • pełne przeszkolenie na stanowisko wraz z przypisanym opiekunem na czas wdrożenia w struktury firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy