Specjalista ds. Umów Technicznych

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pełnym cyklem życia kontraktu, w tym przede wszystkim:

  • analiza potrzeb Obszaru Technicznego w zakresie wymaganych umów i składanie zapotrzebowania

  • udział w procesie zakupowym oraz w negocjacjach dotyczących umów dla Obszaru Technicznego

  • dbanie o znajomość postanowień umów w Obszarze Technicznym

  • wprowadzanie kontraktów do wymaganych rejestrów (w tym do systemów informatycznych SAP i TRAX)

  • nadzór nad budżetem w ramach umowy oraz jego bieżące rozliczanie

  • nadzór nad realizacją KPI i ich rozliczanie wraz z Dostawcami.

  • Tworzenie i wdrażanie procedur związanych z zawieraniem umów i nawiązywaniem współpracy z nowymi Dostawcami

  • Wprowadzanie i aktualizacja cenników w systemach informatycznych

  • Wsparcie merytoryczne innych obszarów w zakresie realizowanych umów

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi dla zwiększenia efektywności zarządzania portfelem umów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie inżynierskie

  • Doświadczenie w zarządzaniu kontraktami (preferowane obszary to automotive lub transport)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i matematyczne

  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Umiejętność analizy i redagowania dokumentów

  • Proaktywność i zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

  • Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u

  • Miłą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi