Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. umów

Stadler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie kierownictwa projektu
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym, zakupów, produkcji, inżynierii
  • Rozwijanie i utrzymywanie dogłębnej wiedzy na temat umowy
  • Identyfikacja możliwości i zagrożeń związanych z umową
  • Weryfikacja obowiązków stron wynikających z umów
  • Określanie i analiza ryzyka prawnego
  • Proaktywne doradztwo w zakresie umów w celu osiągnięcia umownych kamieni milowych oraz maksymalizacji możliwości uzyskania przychodów
  • Przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej dla projektu, w tym w szczególności pełnomocnictwa, oświadczenia, opinie
  • Przygotowywanie, analiza i negocjowanie warunków umów oraz aneksów
  • Sporządzanie contract summary
  • Proaktywne wykonywanie zadań w odpowiednim czasie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub techniczne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z umowami
  • Dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego, zamówień publicznych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dobra obsługa komputera – środowisko MS Office
  • Rzetelność i dokładność
  • Wysoka organizacja i motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) pozwalająca na swobodną pracę w języku obcym

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość specyfiki branży kolejowej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania
  • Ambitne i odpowiedzialne wyzwania zawodowe
  • Dużą samodzielność w działaniach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Karty lunchowe

Stadler Polska Sp. z o.o.

Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych i jeden z największych pracodawców w Siedlcach. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają nam osiągać światowy sukces i realizować ciekawe projekty dla klientów z polski i z zagranicy.

Od początku naszej działalności wyprodukowaliśmy w Siedlcach powyżej 600 pojazdów szynowych w tym 60 nowoczesne pociągi FLIRT na polski rynek. Nasze standardy pracy to jakość, odpowiedzialność i satysfakcja klienta, które przekładają się na komfort i bezpieczeństwo podróży naszymi pojazdami.

Specjalista ds. umów, Warszawa