Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Umów

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIUO firmie

  • plac Polski 3/4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU

plac Polski 3/4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa administracyjna, dokumentacyjna i rozliczeniowa czynności związanych z zawieraniem umów o współpracy, umów dotyczących komercjalizacji działań pracowników i studentów oraz umów zleceń i umów o dzieło w zakresie projektów, w szczególności w kontekście ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz obowiązków wobec ZUS.

  • wsparcie prawne Sekcji Projektów ASP przy sporządzaniu umów o współpracy z podmiotami zewnętrznymi oraz przy realizacji takich przedsięwzięć.

  • opiniowanie i przygotowywanie treści pełnomocnictw.

  • przygotowywanie i opiniowanie innych dokumentów formalno-prawnych.

  • prowadzenie rejestru umów wraz z okresową kontrolą ich obowiązywania, kompletowanie oraz archiwizowanie dokumentacji.

  • wykonywanie innych zadań o charakterze administracyjno-prawnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze;

  • znajomość przepisów prawa autorskiego, prawa cywilnego, prawa pracy;

  • znajomość przepisów podatkowych oraz podlegania ubezpieczeniom społecznym w zakresie zawieranych umów cywilnoprawnych;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawniczej, dziale prawnym lub dziale kadr;

  • praktyczna umiejętność sporządzania umów oraz pism;

  • dobra organizacja pracy;

  • dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;

  • obowiązkowość, samodzielność, terminowość.

To oferujemy

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego;

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny;

  • świadczenie świąteczne raz w roku;

  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 10 marca 2021 r. za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami