Oferta pracy

Specjalista ds. underwritingu

Grupa Ubezpieczeniowa UNIQAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

UNIQA dla Biznesu
poszukuje osoby na stanowisko:
Segment klienta korporacyjnego – gwarancje

Opis stanowiska:

Specjalista ds. underwritingu będzie odpowiedzialny/a za obsługę sprzedaży gwarancji ubezpieczeniowych. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze ubezpieczeń finansowych lub analizy finansowej, umiejącej szeroko patrzeć na potrzeby klienta, proponować ciekawe rozwiązania i odpowiadać całościowo za atrakcyjność i aktualność oferty.

Obszary odpowiedzialności:

  • underwriting ryzyk korporacyjnych - gwarancje
  • opracowywanie i weryfikacja ofert ubezpieczenia oraz programów ubezpieczeniowych,
  • współpraca z brokerami oraz regionalnymi jednostkami underwritingu,
  • budowania rentownego portfela i zarządzanie nim,
  • analiza i monitorowanie działań konkurencji,
  • analiza procesów związanych z zawieraniem umów ubezpieczenia oraz przygotowanie i wdrażanie optymalizacje tych procesów,
  • tworzenie raportów i statystyk sprzedażowych,
  • prowadzenie aktywnej współpracy z brokerami i siecią sprzedaży w tym szkoleń,
  • prowadzenie oceny ryzyka w powierzonych kompetencjach merytorycznych,

Oczekiwane kwalifikacje i doświadczenie:

  • wykształcenie wyższe,
  • analiza, opiniowanie wniosków oraz wydawanie decyzji w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych,
  • doświadczenie w analizie gwarancji korporacyjnych i analizie finansowej,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych,
  • znajomość rynku ubezpieczeniowego, w szczególności rynku brokerskiego
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • interesującą pracę w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej,
  • przyjazną atmosferę pracy, możliwość pracy zdalnej
  • opiekę medyczną,
  • system kafeteryjny (w tym karta Multisport).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy