Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y ds. uproszczonej rachunkowości – KPiR

BIRD TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BIRD TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

aleja Armii Krajowej 40

Płock

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dla Klientów biura podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

  • prowadzenie dla Klientów biura ryczałtu ewidencjonowanego,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,

  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami biura.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole.

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe (ekonomiczne lub kierunki pokrewne).

To oferujemy

  • elastyczne formy zatrudnienia – umową o pracę, umowa zlecenie, B2B,

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • pracę zapewniającą możliwość rozwoju zawodowego oraz wysoki poziom merytoryczny.

Tradycje firmy Bird Team sięgają 1999 roku. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy posiadają rozległą wiedzę w zakresie rachunkowości, podatków, kadr i płac, ekonomii i finansów, prawa gospodarczego, zarządzania oraz IT. Możemy poszczycić się również wieloletnim praktycznym doświadczeniem w bezpośrednim działaniu oraz umiejętnościami rozwiązywania trudnych problemów na różnych płaszczyznach.

Przewiń do profilu firmy