Oferta pracy

Specjalista ds. UR

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.O firmie

  • Pogodna 7, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.

Pogodna 7

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie wszystkich zadań technicznych w ramach technologii produkcji zakładu

  • techniczne wparcie procesu produkcji ( kontrola maszyn przed włączeniem, ustawianie)

  • kontrola pracy maszyn podczas produkcji, naprawy, konserwacja

  • fachowe szkolenie obsługi maszyny

  • tworzenie, optymalizacja i aktualizacja planów konserwacji na maszynach

  • współpraca z kierownikami w ramach planowania prac konserwacyjnych na maszynach

  • kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy oraz użytkowania maszyn i urządzeń

  • planowanie i wdrażanie optymalizacji na maszynach w celu zmniejszenia awaryjności

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej eksploatacji maszyn

  • przeprowadzenie regularnych inspekcji wynikających z przepisów prawa

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe (preferowane: automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika, elektryka, informatyka)

  • mile widziana obsługa robotów przemysłowych ABB

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w Utrzymaniu Ruchu

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego

  • uprawnienia energetyczne do 1kV

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • dobra organizacja pracy własnej

  • systematyczność skrupulatność i precyzja w działaniu,

  • zaangażowanie, elastyczność i samodzielność

  • umiejętności kompleksowego myślenia

  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • dopłata do posiłków,

  • prywatna opieka medyczna,

  • system premiowy powiązany z realizacją wskaźników,

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

IDEAL AUTOMOTIVE to międzynarodowy dostawca tekstylnych systemów do użytku w przestrzeniach wewnętrznych, zewnętrznych i bagażowych w sektorze automotive. Nasze produkty dostarczamy do wiodących producentów samochodowych tj: BMW, Volvo, Mercedes-Benz, Audi. Nasze cele wspiera ponad 4000 pracowników w 17 lokalizacjach na świecie.

Przewiń do profilu firmy