Specjalista ds. Uruchamiania i Serwisowania (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 3

Warszawa

poszukuje kandydatów do pracy na Wydziale Produkcji Zespołów Elektroniki i Wyrobów Finalnych na stanowisko:
Specjalista ds. Uruchamiania
     i Serwisowania (K/M)Numer ref.: 29/2020
Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • Strojenie i uruchamianie urządzeń cyfrowych i mikrofalowych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Obsługa przyrządów (posługiwanie się aparaturą kontrolno-pomiarową, testerami, programatorami);
  • Wykonywanie napraw serwisowych pakietów i bloków;
  • Obsługa i testowanie pakietów na stanowisku J-TAG.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku elektronicznym, elektrycznym lub pokrewnym;
  • Pożądane doświadczenie zawodowe w kierunku zgodnym z wykształceniem;
  • Umiejętność posługiwania się komputerem i oprogramowaniem MS Office;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, aparaturą kontrolno-pomiarową, testerami i imitatorami;
  • Samodzielność;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Precyzja, staranność i dokładność działania;
  • Okresowa możliwość pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • Pracę w zespole wśród profesjonalistów;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ”

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy