Specjalista ds. uruchomień i serwisu urządzeń magazynowo-suszarniczych

UNIA Sp. z o.o.

  • Kąty Wrocławskie

    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • odbiór i uruchamianie urządzeń do transportu, suszenia i magazynowania ziarna,

  • naprawa w/w urządzeń.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w działach związanych z naprawą maszyn,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • brak przeciwwskazań do pracy poza siedzibą firmy (stała gotowość do wyjazdów, delegacje odbywają się od poniedziałku do piątku),

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne E1, E2, E3 i znajomość zagadnień z branży elektrycznej,

  • znajomość obsługi palników i kotłów grzewczych,

  • wiedza z zakresu mechaniki i automatyki przemysłowej,

  • orientacja w temacie rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego.

To oferujemy

  • szkolenia niezbędne do wykonywania pracy,

  • transport i zakwaterowanie w miejscu wykonywania uruchomień i napraw,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • system premiowy i dodatek absencyjny,

  • kartę lunchową pre’paidową na kwotę 190 zł,

  • świadczenia świąteczne dwa razy w roku, paczki na święta,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

  • preferencyjne warunki karty Multisport i ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Wytwarza ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad 10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie.

Cztery fabryki UNIA (Grudziądz, Brzeg, Słupsk, Kąty Wrocławskie) to łącznie prawie 1200 pracowników na 11,5 ha powierzchni produkcyjnej oraz w nowoczesnych biurach konstrukcyjnych i technologicznych.

Zakład Produkcyjny w Kątach Wrocławskich specjalizuje się w kompleksowej realizacji instalacji suszarniczo-magazynowych do ziarna poprzez: projekt, produkcję urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługę i serwis.

Przewiń do profilu firmy