Oferta pracy

Specjalista ds. Uruchomień

Alior LeasingO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych magazynów finansowych, m.in. w 2014 i 2015 r. jako pierwszy w historii polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszy europejski bank detaliczny” przyznawany przez „Retail Banker International”.

Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.

Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Banku.

W związku z planami rozwoju, Alior Leasing poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontrola dokumentacji leasingowej lub kredytowej;
  • określanie braków i warunków do realizacji umowy;
  • zlecanie płatności umów;
  • przygotowywaniu aneksów do umów.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w branży finansowej w zakresie tworzenia i weryfikacji dokumentacji umowy;
  • znajomość dokumentacji bankowej klienta korporacyjnego;
  • dobra wiedza na temat leasingu, pożyczki leasingowej w tym aspektów księgowych i prawnych produktów;
  • umiejętność współpracy w Zespole;
  • zorientowanie na wysoką jakość pracy;
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • kreatywność w generowaniu nowych rozwiązań;
  • umiejętność pracy pod presją czasu w szybko zmieniających się warunkach;
  • biegła obsługa MS Office (Excel, PP).

Oferujemy:

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • ciekawe wyzwania zawodowe.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, innych niż dane wymienione w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, przesyłanych w ramach niniejszego zgłoszenia dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez ALIOR LEASING SP. Z O.O. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

INFORMACJE O ADMINISTRATORZE DANYCH OSOBOWYCH, PRZESŁANKACH I PRAWACH PRZYSŁUGUJĄCYCH OSOBOM, KTÓRYCH DANE SĄ PRZETWARZANE

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Alior Leasing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych: [email protected], poczta: Alior Leasing sp. z o.o. , IOD, ul. Szewczenki 8, 40-855 Katowice.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy