Specjalista ds. Energetyki i Zasilania Urządzeń Telekomunikacyjnych

Emitel S.A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i utrzymanie infrastruktury energetycznej i telekomunikacyjnej

  • Wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw

  • Dokumentowanie i raportowanie wykonanych prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne - energetyka, elektroenergetyka, telekomunikacja, elektronika

  • Wiedza z zakresu systemów elektroenergetycznych, technologii i urządzeń telekomunikacyjnych

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w polach wysokiej częstotliwości

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Przyjazną atmosferę

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szeroka oferta szkoleniowa

  • bezpłatna nauka języka angielskiego

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • dostęp do aplikacji z audiobookami

  • program poleceń pracowniczych

Emitel S.A.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Przewiń do profilu firmy