Specjalista ds. Urządzeń Telekomunikacyjnych

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wałbrzych

    Zadania:

    • instalacja i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej i radiodyfuzyjnej
    • usuwanie awarii i wykonywanie napraw urządzeń
    • wykonywanie przeglądów technicznych
    • wykonywanie wywiadów technicznych łączy radioliniowych
    • wykonywanie nowych instalacji oraz deinstalacji urządzeń
    • udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń

    Oczekiwania:

    • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym, telekomunikacyjnym lub informatycznym
    • doświadczenie w eksploatacji infrastruktury telekomunikacyjnej
    • znajomość technologii i urządzeń teletransmisyjnych
    • znajomość pomiarów urządzeń i instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w polach wysokiej częstotliwości
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do przyswojenia nowej wiedzy technicznej z zakresu teletransmisji i radiodyfuzji
    • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu (praca w równoważnym czasie pracy)