Specjalista ds. Usług Informacyjnych

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-01
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2019-08-31)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    If you want to understand how business operates globally, Citi Service Center is a perfect place for you.

    Citi Service Center Poland was launched in 2005 as a part of an initiative to establish a network of service centers providing shared services to other entities operating within the Citigroup around the world. We do not provide banking services to retail or corporate Clients, we deal with the processes of Citigroup branches from other countries. Currently we provide services to over 90 countries on 6 continents creating a unique opportunity to work in an international environment.

    Our approach to development is simple - we offer limitless opportunities and provide tools our employees can use at a time they deem suitable. We absolutely promote the proactive attitude and responsibility for shaping one’s own career. Here everyone carves out their own path. Thanks to Career Mobility, each employee of the organization may apply for any position within Citi worldwide.
    Location: Olsztyn
    19036199

    Rolą Zespołu Entity Data Management jest gromadzenie, analizowanie, przechowywanie i zarządzanie danymi klientów instytucjonalnych w celu zapewnienia dostępu do wiarygodnych informacji oraz spełnienia wymagań regulacyjnych i raportowych na poziomie globalnym. Zespół współpracuje z różnymi liniami biznesowymi upraszczając dostęp do informacji i wdrażając innowacyjne rozwiązania, jednocześnie dostarczając wysokiej jakości dane statyczne do zależnych systemów.

    Główne zadania na stanowisku:

    • Wyszukiwanie i weryfikacja zgodności danych o klientach w wewnętrznych i zewnętrznych źródłach
    • Inwestygowanie struktury prawnej i zależności pomiędzy firmami
    • Aktualizacja centralnej bazy danych klientów zgodnie z wewnętrznymi procedurami
    • Analizowanie dostępnych danych pod kątem zgodności pomiędzy systemami używanymi w Citi
    • Współpraca z zespołami na całym świecie w celu rozwiązywania niezgodności i ujednolicania przepływu informacji

    Wymagania wobec kandydatów:

    • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2): umiejętność pracy z tekstem i wyciągania wniosków na podstawie przeczytanych informacji
    • Umiejętność podejmowania decyzji na podstawie przeprowadzonej analizy tekstu
    • Doświadczenie w pracy nie jest wymagane; mile widziane praktyki, wolontariat, zaangażowanie społeczne
    • Chęć pracy w międzynarodowym zespole
    • Komunikatywność – współpraca z zespołami z innych krajów, łatwość w adaptacji do zmian
    • Nastawienie na rozwój i poszerzanie wiedzy
    • Zainteresowanie udziałem w projektach

    Jako Pracodawca oferujemy:

    • Możliwość pracy w profesjonalnym i wielokulturowym środowisku
    • Możliwość  rozwoju w jednej z największych międzynarodowych organizacji  finansowych
    • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
    • Ubezpieczenie grupowe, trzeci filar emerytalny oraz zniżki w wielu punktach gastronomicznych i kulturalnych w całej Polsce
    • Dostęp do darmowych platform szkoleniowych (m.in. Udemy), rozwijających kompetencje oraz indywidualne zainteresowania, regularne szkolenia w języku angielskim
    • Możliwość aktywnego działania w grupach wspierających rozwój lokalnych społeczności
    • Spotkania mentoringowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Please be informed that we will contact selected candidates only.

    Citi is registered trademark of Citigroup Inc., used under license. Citigroup Inc. and its subsidiaries are also entitled to rights to certain other trademarks contained herein.

    Citibank Europe PLC
    bottom