Specjalista ds. usług laboratoryjnych w dziale obsługi klienta - branża non food (kosmetyki, chemia, pharma)

EUROFINS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem, w zakresie przeglądu zlecenia, potwierdzania wymagań klienta, przekazywania raportów analitycznych z badań

  • Kontakt z Laboratoriami Partnerskimi Eurofins w sprawie wyników badań

  • Generowanie i zatwierdzanie raportów analitycznych

  • Uczestniczenie w rozpatrywaniu skarg

  • Uczestniczenie w audytach wewnętrznych/zewnętrznych

  • Przestrzeganie zasad normy PN-EN ISO 17025:2018 oraz systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska i jego doskonalenie w zakresie swoich odpowiedzialności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: chemia, mikrobiologia, technologia żywienia , towaroznawstwo)

  • Mile widziana znajomość zasad normy PN-EN ISO 17025:2018

  • Mile widziane minimum roczne doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym (farmakologicznym lub kosmetycznym)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Dobrze rozwinięte umiejętności: planowania, zarządzania czasem i pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem LIMS (Laboratory Information Management Systems) mile widziane

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Udział w rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmy

  • Duża niezależność w pracy

  • Otwartą komunikacja

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Dodatkowa opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

EUROFINS POLSKA SP. Z O.O.

Nasze akredytowane laboratorium w Malborku odpowiada za analizy żywności i kosmetyków. Jesteśmy podzieleni na trzy pracownie: chemiczną, mikrobiologiczną i badań sensorycznych. Laboratorium działa od poniedziałku do piątku w oparciu o system pracy dwuzmianowej.

Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze współpracując z największymi klientami z branży food&feed, a poprzez walidację nowych metod badawczych i nowoczesny system zarządzania, cały czas usprawniamy nasze procesy.

Przewiń do profilu firmy